Služby / Záruka

Záruka Auto AWS Car Protect

Záruka Auto AWS Car Protect nabízí ochranu před náhlými a nepředvídatelnými poruchami automobilu a tak pomáhá ušetřit spoustu peněz a starostí.

K našim automobilům nabízíme prodlouženou záruku až na 3 roky

Ačkoliv se zaměrujeme na prodej mladších a kvalitních automobilů, není bohužel možné vyloučit v budoucnu selhání některé ze součástek. Stává se to i u nových aut a riziko stoupá s věkem a počtem najetých kilometrů automobilu.

S naší prodlouženou zárukou Auto AWS Car Protect se drahých oprav automobilu nemusíte bát, protože získáte ochranu pro případ náhlé a nepředvídatelné mechanické, elektrické nebo elektronické poruchy automobilu. Ušetříte si tak spoustu starostí i peněz a budete si moci užít jízdu bez obav.

Nenechte se zaskočit nutnou opravou motoru, převodovky, spojky, klimatizace či dalších dílů, které mohou stát desítky tisíc korun.

Záruku k našim automobilům nabízíme v spolupráci s

Záruka Auto AWS Car Protect

Hlavní výhody naší prodloužené záruky

  • Výběr z několika programů dle stáří a počtu najetých kilometrů vašeho automobilu (až do 10 let stáří a 250 000 najetých kilometrů), které si můžete upravit dle svých potřeb.

  • Volitelné parametry (pojistná doba, limit nájezdu kilometrů, limit pojistného plnění, spoluúčast)

  • Široké spektrum krytých součástek (od ochrany srovnatelné se zárukou výrobce pro zánovní automobily až po krytí hlavních částí pro auta, které mají již něco najeto)

  • Neomezený počet pojistných událostí až do limitu pojistného plnění

  • Rychlé a individuální vyřízení škodných událostí

  • Možnost převodu na nového majitele

  • Ochrana až po dobu 3 let

Nabízené záruční programy

Nabízené záruční programy vám nabízejí ochranu vašeho automobilu před náhlými a nepředvídatelnými poruchami a zároveň vám umožní ušetřit peníze za drahé opravy.